Kolejny transport roślin

W niedzielę, w godzinach późno wieczornych na zlecenie naszego Klienta przewoziliśmy rośliny z jednej, z galerii w Poznaniu. Roślin było bardzo dużo stąd wymagały one odpowiedniego układania na samochodzie. Kluczowe było także odpowiednie zabezpieczenie, żeby podczas transportu nie uległy zniszczeniu. Więcej o tym jak sobie poradziliśmy z przewozem roślin w dalszej części naszej publikacji…

O godzinie 23:00 pojawiliśmy się w części załadunkowej jednej z poznańskich galerii. Do zabrania było bardzo dużo roślin różnego typu i rozmiaru. W pierwszej kolejności zaczęliśmy załadunek od roślin najcięższych – kluczowe było to, żeby środek ciężkości znajdował się jak najbliżej kabiny kierowcy. Następnie między duże rośliny powkładaliśmy drzewka które idealnie wkomponowały się w brakującą przestrzeń. Pozostałą część wolnej przestrzeni wypełnialiśmy na przemiennie roślinami które pozwalały na wypełnienie wszystkich luk – każdy centymetr przy tym zleceniu był bardzo ważny.

Transport Roślin

Po załadowaniu auta (rośliny wypełniły cały kontener) mogliśmy zamknąć windę i ruszyć w dalszą drogę… Wyładunek roślin zaplanowany był w Swarzędzu.

Po około 20 minutach jazdy byliśmy już w Swarzędzu i mogliśmy przystąpić do rozładunku. Jak to zwykle w transporcie bywa rozładunek jest przyjemniejszą rzeczą od załadunku 🙂 Załadunek wymaga jednak pomysłu i odpowiedniego ułożenia i zabezpieczenia. Rozładunek ma to do siebie, że głównie opróżniamy przestrzeń załadunkową dlatego kluczowe jest tylko miejsce gdzie wyładowany jest ładunek.

Rozładunek poszedł bardzo sprawnie – po około 15 minutach rośliny znajdowały się już na miejscu docelowym. Mogliśmy spokojnie zamknąć klapę auta i ruszyć na odpoczynek.

Firma HS Transport & Przeprowadzki świadczy różne usługi transportowe zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. W przypadku chęci współpracy z nami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Dla naszych stałych Klientów przewidujemy duże rabaty. Zapraszamy!

Dodaj komentarz