Mała przeprowadzka na Ratajach

Dnia 27.01.2015 nasz zespół pojawił się na osiedlu Stare Zegrze. Usługa polegała na zniesieniu mienia z 6 piętra i odpowiednim załadowaniu oraz zabezpieczeniu go na aucie. Do naszej dyspozycji była mała winda która przy większych szafach powodowała, że musieliśmy się nieźle nagimnastykować, żeby wszystko móc załadować.

Z mieszkania wynosiliśmy kilka szafek oraz dwa łóżka z materacami a także rzeczy popakowane w kartony. Opróżnienie dwóch pokoi zajęło nam około 80 minut. Wszystko zostało odpowiednio zabezpieczone na samochodzie i mogliśmy ruszać w dalszą trasę, na… osiedle Orła Białego.

Po przyjeździe po wyznaczony adres okazało się, że samochody zostawione przez lokatorów bardzo utrudniły nam dojazd pod miejsce wyładunku. Po kilku minutach manewrowania i szukania alternatywnych objazdów udało nam się dotrzeć pod odpowiednią klatkę. Wyładunek odbył się bardzo sprawnie i pomimo tego, że mienie naszego klienta musiało trafić na 15 piętro okazało się, że duża winda (tzw. towarowa) bardzo usprawniła naszą pracę. Po 2h od rozpoczęcia naszej usługi mogliśmy oficjalnie zamknąć nasz samochód i zakończyć mała przeprowadzkę. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tej ratajskiej przeprowadzki.

Przeprowadzka Poznań Rataje 2 Przeprowadzka Poznań Rataje 1

Dodaj komentarz