HS|transport - Kilka słów o nas...

Nasza firma na rynku transportowym działa nieprzerywanie od 1997 roku. Naszą specjalnością jest transport na terenie Poznania a także całego kraju. Zajmujemy się także profesjonalnymi przeprowadzkami. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do firm oraz przedsiębiorstw.

Firma transportowa HS-Transport.pl zajmuje się szeroko pojętym transportem miejskim oraz krajowym. Decydując się na współpracę z nami otrzymują Państwo gwarancję, że mienie zostanie przetransportowane bezpiecznie i w określonym terminie. Obsługujemy jednorazowe zlecenia transportu czy przeprowadzki jak i jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę.

O naszej jakości decyduje niezawodna float pojazdów a także wykwalifikowani kierowcy którzy w branży transportowej posiadają wieloletnie doświadczenie. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, dobierając właściwy środek transportu analizując pod względem: rodzaju materiału, ciężaru właściwego ładunku, sposobu załadunku i wyładunku, ograniczeń dojazdu na miejsce wyładunku, wymagań specjalnych.

Nasze usługi transportowe oraz przeprowadzkowe świadczymy autami o ładowności do 3.5t masy całkowitej. Każdy z naszych pojazdów jest zawsze przygotowany do drogi a nasi kierowcy zawsze posiadają przy sobie telefon komórkowy.