Przeprowadzka do Warszawy

W piątek 24.07.2015 na zlecenie naszej Klientki jechaliśmy do Warszawy. Do zabrania było lodówka, łóżko, materac a także kartony z mieniem osobistym. Cała relacja z tej przeprowadzki poniżej. Zapraszamy!

Punktualnie o 9:00 w piątek pojawiliśmy się na osiedlu przy ulicy Marcelińskiej, żeby rozpocząć przeprowadzkę która miała odbyć się na trasie Poznań – Warszawa. Do zniesienia z 7 piętra (blok z windą) były: lodówka, łóżko, materace, biurko, krzesło a także mienie zapakowane w kartony (książki, odzież, itd). Załadunek całego mienia do naszego auta zajęło nam równo 2h. Około godziny 11 wyruszyliśmy w kierunku autostrady.

Krótko po 15 byliśmy w Warszawie. Mieszkanie znajdowało się na warszawskiej Ochocie. Rozładunek mienia zajął nam trochę czasu ze względu na konieczność pokonania dużej odległości z samochodu do mieszkania. Dodatkowo mała winda nie ułatwiała sprawy. Po około 1.5h mogliśmy zamykać samochód i wyruszyć w trasę powrotną. Krótko po godzinie 20 byliśmy już w naszej siedzibie.

Była to kolejna przeprowadzka Poznań-Warszawa i kolejny zadowolony Klient z naszych usług. Jeżeli chcesz się przeprowadzić bądź zależy Ci tylko na transporcie to koniecznie skontaktuj się z nami. Transport na terenie Poznania już od 60zł/h. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Przeprowadzka Poznań Warszawa

2 Comments

  1. Marcin pisze:

    Mogę polecić ich usługi transportowe z ręką na sercu! Panowie przyjechali, zapakowali wszystko na samochód, przejechali trasę z Poznania do Warszawy i na końcu rozpakowali samochód w miejscu które wskazałem… nie sprawiło im to żadnego problemu a mi ułatwiło późniejsze rozpakowanie się. Przeprowadzki tylko z HS Transport 🙂

Dodaj komentarz