Przeprowadzka Poznań: z osiedla Chrobrego na ulicę Naramowicką

Przeprowadzka Poznań: z ulicy Karpia na ulicę Karpia
28 kwietnia 2015
Transport Poznań Wrocław
9 maja 2015
Pokaż wszystko

Przeprowadzka Poznań: z osiedla Chrobrego na ulicę Naramowicką

W czwartek (30.04.2015) o 17:00 nasz zespół pojawił się na osiedlu Chrobrego w celu przewiezienia mienia naszego Klienta. Odpowiednia ilość miejsca pod blokiem pozwoliła nam na zaparkowanie auta praktycznie pod samym wejściem. Mieszkanie znajdowało się na 13 piętrze… dlatego ogromną rolę odgrywała winda która znacznie wpłynęła na szybkość przeprowadzki (warto podkreślić, że udało się otworzyć dodatkową część załadunkową windy co wpłynęło bezpośrednio na większą ilość zabranych rzeczy).

W pierwszej kolejności zabraliśmy się za wyniesienie rzeczy największych gabarytowo. Na pierwszy plan poszły kanapy które najpierw zostały zabezpieczone pasami by później sprawnie można było je znieść i załadować na samochód. W dalszej części zabraliśmy się za pozostałe rzeczy. Po około 1.5h mienie Klienta znajdowało się na samochodzie i mogliśmy wyruszyć w kierunku mieszkania znajdującego się na ulicy Naramowickiej. Przejazd zajął nam około 10 minut.

Wąska ulica oraz zaparkowane auta przy krawężniku spowodowały, że auto musieliśmy zaparkować po przeciwnej stronie. Wysoki krawężnik nie był jednak straszny naszemu dostawczakowi. Po zaparkowaniu auta w miejscu które pozwalało na sprawny i bezpieczny rozładunek przystąpiliśmy do noszenia mienia. Po około 50 minutach noszenia mogliśmy uznać przeprowadzkę na wykonaną. Jeszcze tylko podjazd pod wysoki krawężnik i obraliśmy kierunek „baza”.

Przeprowadzka Poznań z osiedla Chrobrego na ulicę Naramowicką

Jeżeli chcesz się sprawnie i szybko przeprowadzić to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Dodaj komentarz