Przeprowadzka Poznań: z ul. Brzask na os. Wichrowe Wzgórze

Transport Mebli: Poznań – Warszawa
26 lutego 2015
Przeprowadzka z Poznania do Krakowa
4 marca 2015
Pokaż wszystko

Przeprowadzka Poznań: z ul. Brzask na os. Wichrowe Wzgórze

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zlecenie na usługę przeprowadzkową z ul. Brzask na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu o opcją „2 pomocników”. Punktualnie o godzinie 12:00 pojawiliśmy się na wcześniej ustalonym miejscu załadunku. Zaparkowane pojazdy na poboczu nie ułatwiały nam przeprowadzki jednak z pomocą przyszedł na Ochroniarz obiektu który otworzył nam bramę która ogradzała osiedle. Po kilku chwilach mogliśmy opuścić windę i udać się do mieszkania z którego należy wywieźć meble i rzeczy Klienta.

Mieszkanie znajdowało się na 5 piętrze… ze względu jednak na obecność windy zniesienie mienia odbyło się dość sprawnie. Z większych rzeczy do zabrania była kanapa, komoda a także pralka. Pozostałą część stanowiły rzeczy osobiste Klienta, książki a także wyposażenie kuchni. Po około 45 minutach nasz samochód był całkowicie zapakowany i mogliśmy wyruszyć w dalszą drogę… w miejsce wyładunku.

Po 15 minutach byliśmy już na Winogradach a konkretnie na osiedlu Wichrowe Wzgórze i mogliśmy przystąpić do rozładunku pojazdu. Rozładunek mienia odbywał się w wieżowcu przez co mogliśmy podjechać autem bezpośrednio po samą klatką. Mieszkanie znajdowało się na 6 piętrze. W tym przypadku także pomocna okazała się winda. Po około 50 minutach mienie Klienta znajdowało się w mieszkaniu. Całkowity czas „Przeprowadzka Poznań: z ul. Brzask na os. Wichrowe Wzgórze” to 120 minut.

Dodaj komentarz