Przeprowadzka Poznań: z ul. Matejki na ul. Marcelińską

Wczoraj na zlecenie pani Anny przewoziliśmy rzeczy z małej kawalerki która znajdowała się na ul. Matejki do mieszkania na ul. Marcelińskiej. Do przetransportowania była zawartość całego pomieszczenia (meble, mienie osobiste, itd).

Około godzimy 10 pojawiliśmy się pod wskazanym adresem. Krótkie rozpoznanie i nadanie priorytetów przy znoszeniu mienia, i mogliśmy przystąpić do znoszenia. W pierwszej kolejności zajęliśmy się zniesieniem mebli (meble muszą zajmować odpowiednie miejsce na kontenerze). Jak tylko udało nam się uporać z większymi gabarytami rozpoczęliśmy znoszenie worków w rzeczami. Całość zajęła nam około 1h. Jeszcze tylko ostatni rzut okiem czy wszystko zostało zabrane i mogliśmy wyruszyć na miejsce rozładunku.

Przejazd zajął nam około 10 minut – miasto w tych godzinach jest dość spokojne 🙂

Rozładunek odbywał się ulicy Marcelińskiej. Drobne problemy wystąpiły z zaparkowaniem… jednak już po 5 minutach mogliśmy przystąpić do rozładunku. Ze względu na to, że mieszkanie znajdowało się na 3 piętrze rozładunek zajął nam również godzinę.

Całą przeprowadzka na terenie Poznania poszła dość sprawnie. Pani Anna bez większego stresu przeprowadziła się do nowego mieszkania. My za to mogliśmy uznać przeprowadzkę za zakończoną i udać się do bazy.

Jeżeli planujesz zmianę zamieszkania to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą przeprowadzki Poznań. Atrakcyjne ceny i sprawny transport. Zapraszamy!

Dodaj komentarz