Przeprowadzka Poznań: z ulicy Grottgera na ulicę Asnyka

Kolejny transport na trasie Poznań Warszawa
19 maja 2015
Transport Poznań: transport materiałów budowlanych
15 czerwca 2015
Pokaż wszystko

Przeprowadzka Poznań: z ulicy Grottgera na ulicę Asnyka

W piątek otrzymaliśmy zlecenie przeprowadzki na terenie Poznania. Usługa przeprowadzki w pierwszym etapie odbywała się na ulicy Grottgera gdzie należało znieść mienie z 4 piętra i załadować je na samochodzie.

Około godziny 10 pojawiliśmy się na miejscu by przystąpić do przeprowadzki. W pierwszej kolejności zabraliśmy się za zniesienie rzeczy największych gabarytowo. Po około 40 minutach znoszenia głównie mebli mogliśmy zająć się rzeczami mniejszymi. Załadunek ze zniesieniem zajął nam około 1.5h. Po tym czasie zamknęliśmy nasz kontener i mogliśmy wyruszyć na ulicę Asnyka gdzie miał odbyć się rozładunek.

Po 15 minutach jazdy dotarliśmy do wyznaczonego miejsca… jeszcze tylko znaleźć miejsce i mogliśmy przystąpić do rozładunku. Rozładunek nie należał do najprostszych… miejsce gdzie mienie miało się znaleźć było uwite licznymi klatkami i korytarzami. Dość stroma klatka schodowa powodowała, że mieliśmy co robić z meblami 🙂 Z tego też powodu rozładunek nie należał do najszybszych. Całość rozładunku zajęła nam około 45 minut.

Cała przeprowadzka zajęła nam około 2.5h… dlatego jeżeli planujesz przeprowadzkę to koniecznie zapoznaj się z naszymi możliwościami. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz