Przeprowadzka Poznań: z ulicy Karpia na ulicę Karpia

Transport Poznań Łódź
20 kwietnia 2015
Przeprowadzka Poznań: z osiedla Chrobrego na ulicę Naramowicką
5 maja 2015
Pokaż wszystko

Przeprowadzka Poznań: z ulicy Karpia na ulicę Karpia

W dniu dzisiejszym na zlecenie naszego Klienta pojawiliśmy się około godziny 9:00 na ulicy Karpia w Poznaniu by zająć się przeprowadzką z mieszkania na 2 piętrze do mieszkania znajdującego się na 2 piętrze kilka bloków dalej. Niestety oporem rzeczy martwych – nie mogliśmy skorzystać z windy która akurat tego dnia uległa awarii. Na nasze szczęście a także samych mieszkańców nowe budownictwo ma z reguły to do siebie, że posiada szerokie klatki schodowe.

przeprowadzkiW pierwszej kolejności zajęliśmy się wyborem rzeczy które na samochodzie muszą znaleźć się w pierwszej kolejności. Po odpowiednim oznaczeniu kolejności zajęliśmy się zniesieniem mienia. Na pierwszy ogień poszły wszystkie szafy, szafki, półki oraz stoły, stoliki i krzesła a także kanapa. Po odpowiednim ułożeniu i zabezpieczeniu na kontenerze mogliśmy przystąpić do uzupełnienia wolnej przestrzeni kartonami.

Warto podkreślić, że szafy posiadające elementy szklane musiały zostać dodatkowo zabezpieczone folią a także kocami tak aby w trakcie transportu nic im się nie stało.

Po przeszło 2 godzinach znoszenia mienia, pierwszy etap – załadunek – mogliśmy uznać za zakończony. Po zamknięciu klapy mogliśmy wyruszyć do miejsca wyładunku.

Droga do miejsca wyładunku nie należała do najdłuższych. Po kilkuset metrach byliśmy już na miejscu pod klatką i mogliśmy przystąpić do rozładunku samochodu. Nie marnując cennego czasu przystąpiliśmy do wnoszenia mienia Klienta do blogu. Mieszkanie znajdowało się także na drugim piętrze. Winda – na nasze szczęście – działała w tym blogu bez zarzutów. W pierwszej kolejności zabraliśmy się za wnoszenie wszystkich kartonów i rzeczy poręcznych. Dwa „kursy” windą i kartony znajdowały się w mieszkaniu. Następnie przyszła kolej na szafy. Do transportu wykorzystaliśmy nasze wózki które w takich sytuacjach są niezastąpione. Rozładunek pozostałe mienia poszedł bardzo sprawnie i szybko. Po koło 40 minutach mienie Klienta znajdowało się na miejscu i mogliśmy przeprowadzkę uznać za skończoną.

Jeżeli planujesz przeprowadzkę i nie wiesz komu bezpiecznie możesz powierzyć swoje mienie to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą przeprowadzkową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte praktyką. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz