Przeprowadzka z Poznania do Warszawy

Przeprowadzka Poznań Warszawa
20 marca 2015
Transport do miejscowości Wiórek
1 kwietnia 2015
Pokaż wszystko

Przeprowadzka z Poznania do Warszawy

W dniu wczorajszym realizowaliśmy przeprowadzkę z Poznania do Warszawy. Do zabrania były głównie kartony a także kilka szafek oraz duży materac. Mienie należało znieść z 3 piętra i zabezpieczyć na samochodzie. Punktualnie o godzinie 8:00 pojawiliśmy się w mieszkaniu Klienta. Praktycznie od razu przystąpiliśmy do załadunku. Czas jaki potrzebowaliśmy na załadowanie i zabezpieczenie mienia to 2.5h. Około godziny 11:00 mogliśmy wyruszyć w dalszą trasę – kierunek Warszawa.

Podróż z Poznania do Warszawy zajęła nam około 4h. Jednak najgorsze było dopiero przed nami… piątkowe godziny szczytu komunikacyjnego zeszły się w czasie z naszym wjazdem do miasta. Mienie musiało trafić na Powiśle – czas jaki straciliśmy w korkach to około 40 minut. Kilka minut po 16 byliśmy na miejscu i mogliśmy przystąpić do rozładunku. Sam rozładunek zajął nam około 50 minut. Po tym czasie mogliśmy zamknąć nasz kontener i wyruszyć w trasę powrotną do Poznania.

Była to nasza kolejna sprawna przeprowadzka na trasie Poznań – Warszawa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek krajowych!

Dodaj komentarz