Przeprowadzki dla Firm

Przeprowadzka firmy do nowej lokalizacji może być naprawdę poważnym wyzwaniem. Powierzenie tego zadania firmie przeprowadzkowej pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu a także nie skomplikuje funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasza firma przeprowadzkowa HS Transport & Przeprowadzki oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami na terneie Poznania i całego kraju w bardzo konkurencyjnych cenach.

Świadczymy usługi przeprowadzkowe od wielu lat. Posiadamy stałe grono firm które nam zaufały i korzystają z naszych usług po dziś dzień. Organizujemy przeprowadzki firm/biur/przedsiębiorstw a także przeprowadzki bibliotek, magazynów czy instytucji. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dwa auta dostawcze o łącznej masie do 3.5t. Decydując się na naszą firmę mają Państwo gwarancję, że przeprowadzka zostanie wykonana szybko, sprawnie i bezstresowo.

Profesjonalny sprzęt, odpowiednia liczba wykwalifikowanych pracowników i odpowiednie umiejętności pozwalają wykonywać przeprowadzki sprawnie i szybko. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi naszej oferty zawartej na naszych stronach oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Przeprowadzki dla Firm - Przykładowy Cennik

Typ usługi Ilość pracowników Koszt 1h
Przeprowadzka 0 pomocników
(koszt wynajęcia auta + kierowca)
70,00zł
Przeprowadzka 1 pomocnik 90,00zł
Przeprowadzka 2 pomocników 110,00zł
Przeprowadzka 3 pomocników 130,00zł
Przeprowadzka 4 pomocników 150,00zł
Zobacz więcej szczegółów na temat ceny naszych usług.