Przeprowadzki Osób Prywatnych

Przeprowadzka dla wielu osób stanowi nie lada wyzwanie. Kojarzona jest głównie z problemem i stresem wynikającym z braku wiedzy i odpowiedniego przygotowania. Z myślą o naszych Klientach uruchomiliśmy szereg usług dostosowanych pod dane zlecenie. O naszej solidności i profesjonaliźmie decyduje flota niezawodnych aut, doświadczone kadra a także najwyższej jakości sprzęt. Wybierając naszą firmę przeprowadzkową mają Państwo pewność, że przeprowadzka przebiegnie sprawnie i szybko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasza firma na rynku usług przeprowadzkowych dla osób prywatnych działa od wielu lat. Codziennie doskonalimy swoje umiejętności a praca jest dla nas pasją. Głównym obszarem naszego działania jest Poznań. Podejmujemy się także transportu na terenie Wielkopolski i całego kraju.

W celu poznania szczegółowej wyceny Państwa przeprowadzki zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu bądź drogą mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przeprowadzki Lokali Prywatnych - Przykładowy Cennik

Typ usługi Ilość pracowników Koszt 1h
Przeprowadzka 0 pomocników
(koszt wynajęcia auta + kierowca)
70,00zł
Przeprowadzka 1 pomocnik 90,00zł
Przeprowadzka 2 pomocników 110,00zł
Przeprowadzka 3 pomocników 130,00zł
Przeprowadzka 4 pomocników 150,00zł
Zobacz więcej szczegółów na temat ceny naszych usług.