Przewóz lad sklepowych

W dniach 7-8.01.2014 dokonywaliśmy przewozu lad sklepowych. Zlecenie polegało na odpowiednim przygotowaniu mebli do transportu: wyciągnięcie szklanych półek, zabezpieczenie elementów szklanych, ostretchowanie, zabezpieczenie folią bąbelkową całej konstrukcji a także zastosowanie kartonów ochronnych. Następnie przygotowany towar został załadowany na nasze auto przy pomocy specjalistycznych wózków (praktycznie taka sama wysokość naszego kontenera jak i szafek wymagało od nas sporego wysiłku i konstruktywnego myślenia).

Zabezpieczenie ładunku jak i załadowanie mebli na auto trochę zajęło jednak wszystko zostało zgodnie z planem zabezpieczone i mogliśmy wyruszyć w dalszą trasę. Nasze dziurawe krajowe drogi nie były niestety naszym sprzymierzeńcem… właściwości szkła które podczas transportu „pracuje” powodowało, że nie mogliśmy poruszać się zbyt szybko. Transport nie należał do błyskawicznych. Docierając do celu byliśmy spokojni o ładunek. Właściwe zabezpieczenie jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa dlatego poświęcamy na ten proces sporo czasu. Sam wyładunek odbył się błyskawicznie. Co najważniejsze wszystko dojechało na miejsce odbioru w stanie takim samym jak przed transportem. Nasz Klient był zadowolony z przebiegu całego procesu transportowego a my możemy odznaczyć kolejny udany transport który na pewno wniósł nas na jeszcze wyższy poziom doświadczenia. Warto podkreślić, że transport ładunków które składają się m.in. ze szkła jest to transport o najwyższym współczynniku ryzyka.

Masz do przewiezienia ładunek ze szkła bądź zawierający elementy szklane? Koniecznie skontaktuj się z nami! Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce! Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz