Transport mebli Poznań – Wrocław – Łódź

Dnia 12.04.2016 roku z powodzeniem wykonaliśmy kolejne zlecenie transportu krajowego dla jednego z czołowych banków w Polsce. Naszym pierwszym zadaniem związanym z tym zleceniem było podstawienie samochodu pod siedzibę główną w Poznaniu i załadunku szaf, biurek oraz krzeseł biurowych.

Po sprawnym załadunku i zabezpieczeniu towaru ruszyliśmy w trasę do kolejnego punktu który mieścił się we Wrocławiu. Nawiasem mówiąc trasa Poznań – Wrocław to jedna z mniej przyjaznych nam tras z powodu na spore natężenie ruchu oraz częste utrudnienia przez remonty i kolizje. Na całe szczęście po niecałych 3 godzinach byliśmy w centrum Wrocławia. Szybko rozładowaliśmy część towaru załadowanego w Poznaniu, doładowaliśmy do kontenera kolejne pozycje, zabezpieczyliśmy je i ruszyliśmy do ostatniego punktu gdzie miała trafić całość mebli – ten punkt to filia w centrum Łodzi. Trasa Wrocław – Łódź to poezja. Jazda nową trasą S8 sprawia, że na chwilę zapominany, że poruszamy się po „polskich drogach”.

Przed godziną 16.00 rozpoczęliśmy rozładunek towarów aby już po 30 min wracać do bazy w Poznaniu. Transport Poznań – Wrocław – Łódź – Poznań odbył się bez żadnych problemów i przygód.

Dodaj komentarz