Transport motocykla i skutera

Mała przeprowadzka na Ratajach
29 stycznia 2015
Transport z Winograd na Naramowice
7 lutego 2015
Pokaż wszystko

Transport motocykla i skutera

W dniu 29 stycznia Klient zlecił nam transport swojego motocykla oraz skutera. Usługa transportu odbywała się na terenie Poznania. W pierwszej kolejności musieliśmy skupić się na odpowiednim zabezpieczeniu pojazdów. Dużym udogodnieniem przy tego typu zleceniach jest winda która w tym przypadku staje się niezastąpiona.

W kilka chwil motor znalazł się na samochodzie… i mogliśmy przystąpić do okrywania jednośladu folią oraz specjalnymi kocami. Następnie motocykl został przypięty naszymi pasami do „burty” w taki sposób, żeby nie mógł samoistnie się poruszać podczas transportu. Po sprawdzeniu wszystkich pasów oraz czy wszystkie elementy są odpowiednio zabezpieczone, zamknęliśmy windę i wyruszyliśmy do punktu rozładunku.

Po około 20 minutach byliśmy na miejscu w którym motocykl zostanie rozładowany. W pierwszej kolejności zajęliśmy się pasami by już po chwili zdjąć koce i folię. Jednoślad trafił na naszą windę skąd w kilka sekund trafił do nowego garażu.

Transport odbył się bez żadnych przygód… motocykl trafił w idealnym stanie do nowej lokalizacji. Na sam koniec pozostało nam posłuchać jak ta maszyna cudownie pracuje 🙂

Transport-Motocykla-01 Transport-Motocykla-02 Transport-Motocykla-03

Dodaj komentarz