Co wpływa na koszt przeprowadzki?
10 grudnia 2014
Pokaż wszystko

Transport Poznań

Poznań to jedno z największych miast w Polsce. To także duża liczba mieszkańców: na ulicach miasta spotkamy typowych Poznaniaków ale także osoby przyjezdne i to nie tylko z innych miast Polski ale także z całego Świata. Poznań to miasto kultury, sztuki ale także biznesu. Duża liczba osób mieszkających w Poznaniu sprzyja rozwoju takich branży jak transport czy przeprowadzki.

Z myślą o zaspokojeniu popytu na transport czy przeprowadzki powstała nasza firma transportowa HS-Transport.pl. Już od bardzo dawna świadczymy usługi głównie na terenie Poznania i całego kraju. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych ale także do firm i przedsiębiorstw. Oferujemy transport różnego typu mienia oraz przeprowadzki mieszkań, domów a także firm i przedsiębiorstw. Pełen zakres naszych usług dostępny jest w zakładce oferta transportowa. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że wszystkich informacji nie jesteśmy wstanie przekazać na stronie internetowej dlatego w zakresie transportu i przeprowadzek zapraszamy do kontaktu z nami.

Wybierając firmę transportową bądź przeprowadzkową która zajmie się naszym transportem bądź przeprowadzką na terenie Poznania prócz profesjonalizmu i pozytywnych opinii kierujemy się także ceną. Cennik naszych usług dostępny jest w dziale cennik. Oczywiście są to ceny poglądowe – w celu poznania finalnej kwoty dotyczącej transportu zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

W transporcie Poznań wykorzystujemy auta o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej do 3.5t. W zależności od typu zlecenia do Klienta podjeżdżają dwa typy aut:

  1. Peugeot Boxer (kontener z windą) – świetnie nadaje się do transportu ciężkich maszyn a także przy średnich przeprowadzkach;
  2. Fiat Ducato (plandeka z możliwością bocznego załadunku) – ten typ auta doskonale sprawdza się przy pozostałych zleceniach;

Każde z naszych aut jest w 100% sprawne i zawsze przygotowane do jazdy. Posiada aktualne przeglądy i dopuszczenia. Nasi kierowcy zawsze posiadają przy sobie telefon komórkowy. Dodatkowo auta wyposażone są w systemy GPS.

Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie dopasowując się do specyfikacji danego zlecenia. U nas dowiesz się o kosztach transportu (wstępna wycena), zespół który załaduje Twoje mienie a później je rozładuje w wyznaczonym miejscu, bezpośredni kontakt z kierowcą, profesjonalne zabezpieczenie ładunku. Z usług naszej firmy skorzystało już wielu obywateli i wszyscy zgodnie twierdzą, że HS-Transport.pl to najwyższa jakość w przystępnej cenie.

Planujesz przewieźć swoje mienie bądź szukasz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej? Koniecznie zapoznaj się z ofertą HS Transport Przeprowadzki Poznań. Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz