Transport Poznań: meble sklepowe jechały z magazynku do galerii w centrum miasta

Transport Poznań: zabieraliśmy krzesła z Malty
22 listopada 2015
Przeprowadzka Poznań: z ul. Matejki na ul. Marcelińską
15 grudnia 2015
Pokaż wszystko

Transport Poznań: meble sklepowe jechały z magazynku do galerii w centrum miasta

Transport Przeprowadzki Poznań

W dniu wczorajszym wykonywaliśmy zlecenie przewozu mebli sklepowych na terenie Poznania z magazynu do jednej z poznańskich galerii. Naszym zadaniem było zniesienie mebli do auta, transport a następnie wyładowanie i odpowiednie ich ustawienie.

Około godziny 21:30 pojawiliśmy się w magazynie skąd mieliśmy pobrać zestaw mebli sklepowych. Magazyn znajdował się na pierwszym piętrze a do naszej dyspozycji była winda towarowa. Zwiezienie i załadowanie wraz zabezpieczeniem mebli na aucie zajęło nam 45 minut. Po tym czasie mogliśmy udać się w miejsce rozładunku. Przejazd odbył się bardzo spokojnie i błyskawicznie – po 10 minutach byliśmy na miejscu i mogliśmy rozpocząć rozładowywanie.

Meble należało wyładować na rampę a następnie przetransportować do windy. Następnie udać się na niższy poziom i dowieźć we wskazane miejsce gdzie stanowisko będzie przygotowywane. Ze względu na prowadzone prace remontowe w galerii, czas rozładunku wydłużył się – po około 1h wszystkie meble znajdowały się na miejscu a my mogliśmy udać się do bazy.

Jeżeli szukasz transportu mebli sklepowych to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zajmujemy się transportem mebli różnego typu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie do wykonywania takich zadań. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz