Transport Poznań Wrocław

W czwartek dnia 7.05.2015 około godziny 8:15 zameldowaliśmy się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu by przetransportować do Poznania makiety stadionów: Inea Stadion, Stadion Narodowy oraz PGE Arena. W tym celu nasze auto musiało wjechać pod same mury stadionu (kilka zdjęć poniżej).

Kilka minut musieliśmy poświęcić na ocenę sytuacja a także zastanowić się jak właściwie ustawić makiety na naszym samochodzie. Po chwili przystąpiliśmy do załadunku. W pierwszej kolejności w ruch poszły nasze wózki dzięki którym mogliśmy sprawnie wywieźć stadiony na naszą windę. Każdy ze stadionów musiał zostać załadowany osobno. Po około 15 minutach 3 stadiony były już na naszym kontenerze… zbawienna w takich sytuacjach jest winda w którą wyposażone jest nasze auto.

Do Poznania jechały także podesty na których stały stadiony. Warto podkreślić, że ciężar podestów bym podobny do ciężaru stadionów 🙂 Po około 10 minutach wszystkie 3 podesty były już u nas na samochodzie. Jeszcze tylko odpowiednie zabezpieczenie i mogliśmy ruszać do Poznania. Odmeldowaliśmy się u ochrony i wyruszyliśmy w kierunku autostrady która znajduje się nieopodal stadionu.

Podróż z Poznania do Wrocławia ze względu na ładunek zajęła nam trochę więcej niż 3h. Rozładunek ładunku odbywał się nieopodal ulicy Hetmańskiej. Pomimo sporej ilości aut w okolicy miejsca załadunku udało nam się wjechać praktycznie pod same drzwi. Stadiony musiały zostać od razu ustawione na podestach dlatego rozładunek odbywał się w następującej kolejności:

– rozładunek podestów i ustawienie ich na miejscu docelowym;

– rozładunek stadionów i umieszczenie ich na podestach;

Całość zajęła nam około 20 minut i w rozładunku/ustawianiu uczestniczyło 5 osób. Ładunek trafił na miejsce w stanie takim samym jak wyjeżdżał z Wrocławia. Oficjalnie zlecenie mogliśmy uznać za zakończone.

Jeżeli chcesz przetransportować swoje mienie to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportu i przeprowadzek. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z nami.

 

Transport Poznań Wrocław 01
Transport Poznań Wrocław 02
Transport Poznań Wrocław 03
Transport Poznań Wrocław 04
Transport Poznań Wrocław 05
Transport Poznań Wrocław 06
Transport Poznań Wrocław 07
Transport Poznań Wrocław 08
Transport Poznań Wrocław 09

 

Dodaj komentarz