Transport Przeprowadzki Poznań: Auto dostawcze z windą

Przeprowadzka do Warszawy
27 lipca 2015
Ciekawe skrzyżowanie w Poznaniu
4 września 2015
Pokaż wszystko

Transport Przeprowadzki Poznań: Auto dostawcze z windą

Nasza firma do dyspozycji Klientów oddaje flotę aut o łącznej masie załadunkowej do 3.5t. Oznacza to, że całkowita masa auta i ładunku nie może przekraczać 3.5t. Do usprawniania załadunku oraz do zleceń z ładunkami powyżej 100kg najczęściej oddelegowany zostaje Peugeot Boxer kontener z windą. Jak zalety daje ten samochód? O tym w poniższym artykule.

Chcemy przewieźć coś ciężkiego? Na przykład maszynę która waży około 200kg. Mamy odpowiednią ilość osób (pan Janek poprosił swoich trzech kolegów o pomoc)… niestety pomimo tego, że do dyspozycji jest wózek paletowy, bardzo ciężko jest panom unieść maszynę tak, żeby wózek mógł wjechać pod nią. Po 10 minutach przemyśleń i nieudanych prób udaje się umieścić maszynę na wózku. Jeszcze tylko chwila i maszyna znajduje się obok auta które zajmie się jej transportem…

… niestety okazuje się, że auto posiada kontener zawieszony nad ziemią na około 1 metr. Panowie nie są wstanie unieść na taką wysokość maszyny która waży 200kg. Ponownie mija 10 minut i panowie nie mają pomysłu jak rozwiązać problem. Rozwiązanie jest jednak banalnie proste… do załadunku potrzebne jest auto z windą.

Nasza firma oferuje transport autem dostawczym z windą o łącznej masie udźwigu do 850kg. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy wstanie podjąć się transportu ciężkiego mienia (ważne, żeby waga nie przekraczała 850kg). Peugeot Boxer dzięki swoim wymiarom jest wstanie zabrać maszyny które mają do 2m wysokości, 4m długości i 2m szerokości. Auto wyposażone jest także w odpowiednie pasy co zapewnia bezpieczeństwo mienia w trakcie transportu.

Nasza flota

Dodaj komentarz